Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı koordinatörlüğünde düzenlenen Eğitimci-Yazar Dilek Cesur tarafından verilen ‘Asrın Dayanışmasında Kadınlarımızın Rolü’ konulu konferans, Adıyaman Üniversitesi Vehbi Koç Konferans Salonunda yoğun ilgi gördü. Cesur, deprem sürecinde kadınların rolünü ele aldığı konferansta, yapılanlar ve yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi ve katılımcıların sorularını cevapladı. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Cesur, yaraların zamanla kapanacağını belirtti.