Samsung’un Geleneksel Büyük TV Günleri Kampanyasında 35 Bin TL’ye Varan Para Yüklü Kart Hediye

Samsung, 2016 yılından bu yana her yıl düzenlediği ve bu yıl 15 Mart-2 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen ‘Büyük TV Günleri’ kampanyası ile başta üstün teknolojili NEO QLED, QLED ve Lifestyle olmak üzere çeşitli Samsung TV modellerine avantajlı teklif ve fiyatlar ile sahip olma fırsatı sunuyor. 2 Nisan’a kadar geçerli kampanya kapsamında; Samsung markalı seçili model televizyonlardan birini satın alan ve kampanya şartlarını yerine getirenlere 35.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart hediye ediliyor.

18 yıldır global TV pazarında lider konumunu sürdüren teknoloji devi Samsung’un ‘Büyük TV Günleri’ kampanyası, son teknoloji seçili Samsung TV modellerini avantajlı fiyatlarla sunarak daha fazla kullanıcıyı üstün görüntü kalitesi ve ses deneyimiyle tanıştırıyor. Samsung’un Para Yüklü Kart ile büyük indirim fırsatları sunduğu Büyük TV Günleri kampanyasıyla kullanıcılar, Türkiye A Milli Futbol Takımının da yarışacağı bu yılki Avrupa Kupası heyecanını evlerinin rahatlığında adeta stadyumdaymış gibi yaşayabilecek.

“Büyük TV Günleri” kampanyasında Samsung’un NEO QLED, QLED, OLED, Lifestyle, The Premiere ve The Freestyle modelleri arasından seçili TV ürünlerini alan ve kampanya şartlarını sağlayan herkes, 2.500 TL’den başlayarak 35.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart hediyesi alabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x