Leonardo DiCaprio’nun filmde kullandığı lüks araç açık artırmada

Sıra dışı bir açık artırma dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’nun başrolünde olduğu Para Avcısı filminde kullanılan Lamborghini satışa çıktı.

Oyuncu, 2013 yapımı filmde yolsuzluğa bulaşmış bir borsa komisyoncusu olarak lüks bir araç kullanıyordu. Şimdi filmde kullanılan 1989 model Lamborghini Countach marka aracın açık artırmada 1,5 ila 2 milyon dolar arasında bir fiyata satılması bekleniyor.

Countach, piyasaya sürüldüğü günden bu yana otomobil meraklılarının gözdesi oldu. Müzayede evine göre filmde 3 dakika 11 saniye göründü.

Bir sahnede, uyuşturucu bağımlısı Jordan Belfort çok fazla uyuşturucu aldıktan sonra merdivenlerden düşüyor ve ardından kendini arabaya sürüklüyor.

Müzayede evinin açıklamasına göre de çekimler sırasında araç kapısı açıkken yoldan çıkma, diğer araçlarla çarpışma, tabela ve posta kutusu gibi çeşitli nesnelere çarpma gibi sahnelerde kullanıldı.

Lüks araç, 25. yıl dönümü serisinde üretilen 658 araçtan yalnızca biri. Daha önce filmde kullanılmayan aynı model bir aracın Haziran 2022’de 738 bin dolara satıldığı belirtildi.

Açık artırmaya sunulan araç ise, DiCaprio’nun giydiği bir kostüm de dahil olmak üzere filmden bazı hatıralarla birlikte geliyor. Pakette ayrıca yönetmen Martin Scorsese, DiCaprio ve diğer başrol oyuncusu Margot Robbie’nin imzasını taşıyan bir yönetmen koltuğu da yer alacak.

Para Avcısı filminin yönetmenliğini Martin Scorsese yapmıştı. DiCaprio başrolü Margot Robbie ile paylaştı.

Açık artırma, Abu Dhabi’deki Formula 1 gridinde gerçekleştirilecek. Satış canlı yayınlanacak ve teklifler şahsen veya internet üzerinden kabul edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x