Kanser tedavisi gören Prenses’ten ‘Babalar Günü’ paylaşımı! Kameranın arkasına geçti

Ocak’ta geçirdiği karın ameliyatı sonrası bir anda ortadan kaybolan ve yokluğuna dair birçok farklı spekülasyon yapılan Galler Prensesi Kate Middleton (42), mart ayında ortaya çıkmıştı. Video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kansere yakalandığını duyurmuştu.

COŞKULU KARŞILAMA

Aylardır hiçbir etkinliğe katılmayan ve görüntü vermeyen Prenses, iki gün önce düzenlenen Trooping The Colour törenine katılarak kamuoyunun önüne çıkmıştı.

Halk, neşeli halleriyle dikkat çeken Kate Middleton’ı büyük bir coşkuyla alkışlayarak karşılamış; Galler Prensesi’nin ortaya çıkması tüm dünyanın en çok konuşulan olayı haline gelmişti.

‘BABALAR GÜNÜ’ PAYLAŞIMI

Tedavim birkaç ay daha devam edeceğini açıklayan Middleton, son olarak ‘Babalar Günü’ için yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Prenses, eşi Galler Prensi William’ın ‘Babalar Günü’nü, resmi sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

MIDDLETON KAMERA ARKASINDA

Deniz kenarında William’ın üç çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis’e sarıldığı bir anın fotoğrafını çekerek yayınlayan Kate; gönderisine “Seni seviyoruz baba. Babalar Günün Kutlu olsun! G, C, L” mesajını yazdı.

Amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşan Middleton, çocuklarının portrelerini veya böyle özel günlerde aile üyelerinin sık sık fotoğrafını çekmesiyle biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x